Mnogim mladim ljudima je velika želja da rade u šou biznisu, te da postanu slavni, ali mnogi nisu ni svjesni koliko sve to zna biti naporno i koliko problema sve to nosi sa sobom. Stalno ste pod pritiskom medija, koji vas prate u stopu i svi gledaju da napravite nešto pogrešno, te da sa time izađu u javnost. Takav je sistem u šou biznisu u cijelom svijetu, te ako neka osoba uspije da postane slavna, veoma brzo se kreće da se o toj osobi sazna sve moguće, posebno one loše stvari, koje ih mogu osramotiti.
Jedna od pripadnica estrade o kojoj se mnogo piše i govori posljednjih godina je svakako pjevačica Aleksandra Prijović, koja je danas najpoznatija kao snajka Lepe Brene, jer se udala za Breninog posinka Filipa, mada je i prije toga Prija bila poznata po svojim pjesmama, ali i po vezama koje je imala. Ipak, u braku joj je idealno, a Filip i ona su dobili sina Aleksandra. Ipak, mediji ne mogu da je ostave na miru i stalno kopaju neke nove informacije iz prošlosti, traže stare fotografije i priče, fotografišu je kada je bez Filipa, te je čak i Brena izjavila da Priju trebaju da malo svi ostave na miru, jer je sve to postalo prenaporno za nju
Ipak, ono što mnogi možda o Aleksandri ne znaju je sljedeće. Aleksandra je ostavila svog bivšeg Ljubomira jer je on bio užasan partner. Perućica je bio takav partner da je Priju varao na sve strane, posebno kada je ona bila na putu i to baš u njenom stanu. Jednom ga je i ona uhvatila u akciji sa komšinicom, ali Aleksandra nikada nije željela da o svojoj bivšoj vezi priča u medijima.